Akce pro předškoláky

Školáček - čtvrté setkání a zápis nanečisto

Zdeněk Havlík, 28. 01. 2014, 14:25

zap-nanecisto-2014-01Ve čtvrtek 23. ledna 2014 uspořádala naše škola již tradiční přípravu k zápisu pro budoucí prvňáčky. Akce byla jednou z dílků stavebnice z celoročního programu Školáček a děti si na ní mohly v klidu za doprovodu rodičů zkusit, co je při opravdovém zápisu čeká.

Protože naše budoucí prvňáčky budou provázet školním rokem postavičky Čmeldy s Brundou a jejich příběhy, i tuto akci malí čmeláčci zpestřili a za dobře odvedenou práci dětem rozdávali medaile s postavičkami jejich zvířecích kamarádů. Rádi jsme také přivítali paní učitelky z mateřských škol, které se přišly podívat jak na průběh této akce, tak i na práci budoucích školáků.

Děkujeme dětem z 5.A za milou pomoc a stejně tak žákům z 8.A za krásnou výzdobu. Vám, milé děti, přejeme, aby pro vás byl zápis stejně úspěšný a veselý jako ten nanečisto, a moc se na vás už brzy těšíme. A pro ty z vás, kdo jste tuto akci nemohli absolvovat, připomínáme, že máte možnost přijít na druhý termín - a to v úterý 28. ledna 2014 v 15.30 hodin na přístavbu naší školy na Tyršově ulici. Jste srdečně zváni. Těší se na vás nejen učitelky budoucích prvních tříd, ale i ostatní paní učitelky 1. stupně, které vás budou tímto odpolednem i zápisem provázet.

Mgr. Marie Budíková, Mgr. Markéta Součková

 zap-nanecisto-2014-02zap-nanecisto-2014-03zap-nanecisto-2014-04zap-nanecisto-2014-05