Akce pro předškoláky

Hry se skřítky

Zdeněk Havlík, 28. 10. 2014, 09:25

Skritci-2014-01Bylo jedno krásné podzimní odpoledne, když se okolí přístavby naší školy na Tyršově ulici proměnilo v pohádkovou říši. Všude se to jen hemžilo skřítky a malými dětmi.

Cestu za skřítky si našli žáci 1.–5. tříd naší školy, ale hlavně i budoucí prvňáčci, kteří si přišli pohrát a pobavit se. Paní učitelky budoucích prvních tříd společně s ostatními vyučujícími z prvního stupně a samozřejmě i skřítkové veškeré dění pečlivě sledovali a shodli se na tom, že všechny děti byly opravdu moc šikovné.

Věříme, že se jim pohádkové odpoledne líbilo a že za námi přijdou i s rodiči zase, protože už se pro ně chystá další setkání. Bude to posezení u kávy a čaje na přístavbě naší školy, protože 25. listopadu už asi bude na skřítky venku sychravo...

Mgr. Marcela Slámová

Skritci-2014-02Skritci-2014-03Skritci-2014-04Skritci-2014-05

 

 

 

 


 Na podzim se nám skřítkům nahromadila spousta práce, se kterou jsme potřebovali pomoct. Proto jsme poprosili děti z prvních až pátých tříd a hlavně budoucí prvňáčky, aby nám s prací pomohli. Pomáhali nám na různých stanovištích. Někde s úklidem, jinde zase vybírali věci, které nepatří do lesa. Byla to spousta nelehké práce různého druhu. Za každou odvedenou činnost od nás děti získaly sladkou odměnu a drobné dárečky. Skřítkům se den s dětmi velmi líbil, všechny děti byly šikovné a moc jim tímto děkujeme za pomoc.

S pozdravem skřítkové Venďa a Marťa z 9.C