Akce pro předškoláky

Zápis do prvních tříd

Zdeněk Havlík, 01. 02. 2015, 10:07

Zapis-2015-01 kopieVe čtvrtek 22. ledna 2015 se na přístavbě naší školy uskutečnil zápis do prvních tříd. V 15 hodin na nedočkavé budoucí školáky už čekali skřítci, aby je doprovodili do tříd, kde děti nejprve malovaly obrázek rodiny. Ten pak odevzdaly paní učitelce a samostatně plnily zábavné úkoly, které si mohly vyzkoušet už při zápisu nanečisto.

Malí budoucí školáci krásně komunikovali u zápisového místa s paní učitelkou a za odměnu si odnášeli pamětní list, perníkovou sněhovou vločku i medaili s obrázkem naší školy. O tom, že se budoucím prvňáčkům a jejich rodičům u nás líbí, svědčí i vysoký počet dětí, které se v tento důležitý den rozhodly ukázat svoje dovednosti u zápisu právě na přístavbě naší školy.

Podle usměvavých tváří je vidět, že se všichni už do školy opravdu těší. I my se těšíme na další společné setkání v letošním školním roce. A hlavně pak na začátek září, kdy se ze všech čekatelů stanou opravdoví školáci.

Mgr. Ivana Fousková, Mgr. Dita Machová

Zapis-2015-02Zapis-2015-03Zapis-2015-04Zapis-2015-05

 

 

 

 

Kompletní fotogaleri si můžete prohlédnout ZDE.