Uskutečněné akce

Andělská vánoční nadílka

Zdeněk Havlík, 22. 12. 2012, 00:00

Jako každý rok i letos redakce školního časopisu Puclík roznášela vánoční dárky. Tentokrát jsme pomáhali Ježíškovi jako jeho andělští pomocníci v pátek 21. prosince.

Celý týden jsme netrpělivě sledovali počet dárků, které se pomalu ale jistě objevovaly pod krásně nazdobeným stromečkem. Začátkem týdne to vypadalo, že nebudeme mít co roznášet, ale hned ve čtvrtek ráno nás tato iluze opustila. Dárkové tašky, malé i velké dárečky zaplnily do té doby prázdnou plochu kolem stromečku. My jsme samozřejmě měli velkou radost, že máme co roznášet. V pátek ráno se celý náš tým s vervou pustil do třídění velkého množství krásně zabalených věciček. Bylo to jen tak tak, ale všechno jsme zvládli a mohli se pustit do té nejhlavnější věci, tedy do samotného nadělování.

Během přestávky se z nás stali krásní andělé. Nutno dodat, že někteří by do nebe opravdu zapadli raz dva. Jakmile zvonek zahájil druhou hodinu, naše andělská skupina vyrazila do tříd prvního stupně. V každé třídě voněl čaj a cukroví a my konali svoji práci. Dárečky jsme roznesli v pořádku a třetí hodinu přišly na řadu třídy v prvním patře. Po další dobře vykonané práci nás čekalo druhé patro. I tam jsme dárky bezpečně dopravili k jejim majitelům. Jako tradičně nezklamala paní učitelka Renata Slámová, která si se svojí třídou (jako každý rok) pro nás připravila koledu. Ježíšek byl, jak se zdá, letos velmi štědrý, a tak doufejme, že tak tomu bude i příští rok...

Marie Novotná, 8.C

Nadilka-2012-01Nadilka-2012-02Nadilka-2012-03Nadilka-2012-04