Uskutečněné akce

Naše školní Vánoce...

Zdeněk Havlík, 31. 12. 2016, 10:07

Vanoce-2016Víte, že letos jsme prožívali v podstatě nejdelší čekání na Vánoce - advent, jaký vůbec může být? A abychom si ho v naší škole zpříjemnili a jak se patří i užili, byly tu pro žáky nachystané nejrůznější aktivity jak od jejich učitelů, tak i od redakce školního časopisu Puclík.

Vánoční výzdoba

Hned začátkem prosince všechny žáky, učitele i návštěvníky školy přivítala vánočně vyzdobená chodba a stromeček, pod který mohl každý nadělit dáreček komukoli ze školy. Poslední den před prázdninami to všechno Puclíkova zásilková služba rozvezla do správných rukou. Stromečky byly často i ve třídách a letos jsme s naším školním stromem měli opravdu velkou konkurenci v 9.B, kde museli strom zařezávat, aby se jim vůbec vešel dovnitř!

Dalším zvykem, který se u nás ve škole dodržuje, je zdobení vstupních dveří jednotlivých tříd, do kterého se letos zapojily všechny třídy, i když některé svoje dílo dodělávaly či předělávaly až odpoledne předtím, než se soutěž ve výzdobě vyhodnocovala. Na tři nejlepší třídy čekala větší sladká odměna, kterou dostaly poslední den před vánočními prázdninami, ale malou sladkost dostal každý, kdo se do soutěže zapojil. A o nápady nebyla nouze. Na dveřích byli k vidění andílci, sobi, papírové stromečky, dokonce se letos objevil i mechanický papírový betlém a dveře plné sladkostí, které kupodivu přežily bez újmy. Je skvělé, že zdobící „šílenství" nepostihuje jen děti, ale zdobí i učitelé ve sborovně či ve svých kabinetech, paní uklizečky a třeba pan školník si vytvořil vánoční věnec ozdobený umělohmotným dětským nářadíčkem.

Vyzdoba-2016-01Vyzdoba-2016-02Vyzdoba-2016-03Vyzdoba-2016-04Vyzdoba-2016-05Vyzdoba-2016-06Vyzdoba-2016-07Vyzdoba-2016-08

 

 

 

 

 

 

 

 

Tradiční diskotéka

Poslední úterý před vánočními prázdninami patřilo tradiční školní diskotéce pro žáky 4.-9. tříd. Na tanečním parketu kulturního domu to mohli všichni rozjet díky skvělému diskžokejovi Davidovi Hamerskému a tančilo se opravdu mohutně. Našel se i prostor pro odpočinek a pro štafetové soutěže tříd, které připravila redakce Puclíka a které byly i letos inspirované vánočními tradicemi. Závěr diskotéky byl pak ve znamení laserové show i umělého sněhu, a tak není divu, že se nikomu moc nechtělo domů.

Disko-2016-01Disko-2016-02Disko-2016-03Disko-2016-04

 

 

 

 

Kompletní fotogalerii z vánoční diskotéky si můžete prohlédnout ZDE.

 

Školní ježíšek

Poslední den před vánočními prázdninami na nás, členy redakce, čekal ve škole trochu šok. U školního stromku se totiž sešlo asi úplně nejvíc dárků, co za všechny předešlé roky pamatujeme. Přesto se ale naší andělské delegaci podařilo do tříd dárky doručit včas a všem popřát krásné a klidné Vánoce a hodně zdraví a sil do příštího roku...

Mgr. Dagmar Svobodová

Jezisek-2016-01Jezisek-2016-02Jezisek-2016-03Jezisek-2016-04

 

 

 

 

 Kompletní fotogalerii z vánoční nadílky u nás ve škole si můžete prohlédnout ZDE.

 

nmnm-SR-podpora