Školní liga

Školní liga 2016-2017 - výsledky 9. ročníku

Zdeněk Havlík, 01. 07. 2017, 09:40

Liga-2016-17-00-01S koncem školního roku se do závěru dostalo i naše školní soutěžení – školní liga. Letos probíhal už její 9. ročník. Při slavnostním vyhlášení celkových výsledků jsme se sešli v pondělí 12. června 2017 v tělocvičně naší školy. Po sečtení nejlepších osmi bodových ohodnocení z deseti disciplín nám vyšli vítězové v jednotlivých kategoriích.

Nejlepší účastníci dostali za svoje výkony pohár a diplom. Všichni ostatní, kteří se ligy zúčastnili aspoň pětkrát, nepřišli také zkrátka. Byli odměněni drobnou cenou, sladkou odměnou a pamětním listem. To hlavně díky městu Nové Město na Moravě, za jehož podporu děkujeme.

Došlo i na slzičky – těm, kteří nesoutěžili pravidelně a tím pádem nedostali žádnou cenu, to přišlo líto. Za pomoc při zpracování výsledků do tabulek děkuji Terce Halové, za článečky a fotografie Radce Havelkové. Můj dík patří také vychovatelkám ze školní družiny, kterým vděčíme za hojnou účast dětí z prvního stupně a pomoc při organizaci soutěže.

Výsledky 9. ročníku školní ligy

Liga-2017-vysledky

Podrobné výsledky si můžete prohlédnout zde: xls. Přeji všem krásné prázdniny a na viděnou v září při zahájení 10. ročníku školní ligy.

 Sportu zdar!

Mgr. Ivova Kovačičová